Відгуки

21 серпня 2018

Я дружина чоловіка, який пройшов анонімне лікування в цій амбулаторії. Щиро вдячна Івану Юрійовичу, що допоміг моєму чоловікові почати нове житя. Щиро вдячна медсестрам за доброту і людяність. Бажію всім здоров’я на многії літа.


 

29 березня 2018

Від щирого серця дякую Вам за повернення до повноцінного життя, до сім’ї та друзів. Життя чудове і різноманітне і в ньому немає місця алкоголю. Щиро Вам вдячний за те, що Ви повернули до повноцінного життя.


 

15 вересня 2017

Я дуже вдячний лікарям, що мене поставили на ноги. Ябажаю всім лікарям цього закладу міцного здоров’я і довгих років життя, допомагати людям стати на вірний шлях життя і хай вам щастить.


 

15 лютого 2017

Володимир 47р.

Хочу висловити щиру відверту подяку доктору за можливість жити повноцінним життям. Життям людини потрібної для суспільства, сім’ї і всіх близьких. Велике Вам спасибі!!!

З повагою Володимир.


 

11 березня 2016

Большое спасибо Юрию Владимирович у и Ивану Юрьевичу за мою благополучную жизнь в настоящее время и за сохрененное здоровье. 31 мая мне исполнится 68 лет и это все благодаря вашим старанням. Будьте и вы всегда здоровы.

С большим уважением Ваш с 1992 года ***** В. Н.


 

27 лютого 2016

Очень вам благодарен за оказанную помощь, вернули меня к нормальной жизни.

Большое спасибо.


 

17 лютого 2016

Дуже вам вдячний за допомогу, завдяки вам ми стали іншими людьми, у нас зникли проблеми із сусідами, на роботі ми стали впевненими у завтрашньому дні. Окремі побажання персоналу, здоров’я і натхнення, бо завдяки вам люди стають кращими.


 

04 лютого 2016

Сьогодні я відвідав кабінет анонімного лікування від алкоголю. Мене доктор прийняв дуже тепло і професіонально. Я йому дуже вдячний, що він мене вилікував, витяг із болота. Я вдячний йому і всьому медперсоналу.


 

03 лютого 2016

Мене звати Валерій. Після проходження курсу лікування у доктора Лобанова І.Ю. моє життя докорінно змінилося в кращу сторону. Дуже вдячний доктору і персоналу закладу за їх працю, за те що вони вміють давати друге життя.


 

03 грудня 2015

Меня зовут Саня, мне 37. Год назад прошел курс лечения у доктора Лобанова Ивана Ю., если бы не прошел не знаю что и было бы. Спасибо ему большое, его поликлинике, команде.

Удачи Вам всем.


 

25 листопада 2015

Спасибі доктору амбулаторії за хорошу працю за те що помагали стать людиною і потрібним дітям і сім’ї.

Спасибі за велику доброту. Дай бог вам здоров’я.


 

19 листопада 2015

Спасибі доктору і амбулаторії за сумлінну працю. Після вашого курсу лікування жизнь наладилась в сім’ї порядок і добивсь в житті всього чого хотів.


 

20 жовтня 2015

Я очень признателен доктору Лобанову Ивану Юрьевичу за помощь в жизни которую он мне оказал. Жизнь стала прекрасной. Увидел мир совсем по другому. Благодарен всему лечащему персоналу за открытость и понимание в лечении. Всем огромного здоровья и успехов в Вашем благородном деле.


 

08 вересня 2015

Я дуже вдячний врачу за оказану мені допомогу в лікуванні. Я вживав дуже часто і багато алкоголю. Після відвідання цього врача я став совсім іншою людиною і в сім’ї все стало гаразд. Я дуже щасливий в даний час. Дуже велике спасибі і за допомогу.


 

28 серпня 2015

Огромное спасибо амбулатории по наркологии и лично Ивану Юрьевичу за тонкий подход и понимание. За огромный профессионализм и за «я даже не знаю» как правильно сказать – за Богом данный дар. Алкоголизм – это болезнь, но осложнение сказывается на окружении. Я победил алкоголизм. Главное желание, но свое и искреннее. Это очень важно.

Здоровья всем…


 

18 червня 2015

Я, Наталія, мені 49р., я дуже вдячна Лобанову Івану Юрійовичу за виконану ним роботу. Його уміння допомагати людям іде на користь, допомагає зберегти сім’ї, зцілює здоров’я.

Успіхів йому у праці та довгих років життя.


 

20 травня 2015

Від щирого серця виношу велику подяку працівникам анонімного лікування від алкоголю. Щиро дякую Юрію Володимировичу та Івану Юрійовичу за їх благодарну працю, дай їм Бог кріпкого здоров’я.


 

08 травня 2015

Я прошел курс лечения 3 года назад, закодировался на 1 год, не пил 2,5 лет.


 

27 березня 2015

Лечился второй раз, первый раз лечение было на 3 года, не курил и чувствовал себя хорошо. Спустя 4 года снова закурил и сегодняшнее лечение пошло хорошо. Спасибо большое доктору Лобанову И.Ю., он продлевает жизнь.


 

26 березня 2015

Петр, 53 года. Очень благодарный и довольный лечением. Благодарен за помощь.


 

14 березня 2015

Дмитрий, 40 лет. Уже 5 лет не курю после сеанса Ивана Юрьевича, очень рад и благодарен ему за помощь, четыре года безутешных стараний завершились сеансом у доктора. Не курю до сих пор и уверен уже не буду.


 

27 лютого 2015

Ми дуже вдячні Юрію Володимровичу за свою роботу. Ви повернули мого чоловіка до нормального життя (це було в 2003 році) і до сьогоднішнього дня у нас все добре. Дай вам Бог здоров’я, щастя, благополуччя в роботі. Ви робите дуже добру справу.


 

11 лютого 2015

Ніколай: Виношу велику благодарність Івану Юрійовичу за його роботу і велике спасибі.


 

10 лютого 2015

Руслан: Выношу благодарность доктору Ивану Юрьевичу за возвращение к здоровому образу жизни, он излечил меня от алкоголизма и табакокурения, это не пиар. Рекомендую всем, кто решился на этот нелегкий шаг именно это заведение. А Доктору здоровья, здоровья и еще раз здоровья.


 

06 лютого 2015

Я дуже вдячний доктору Івану Юрієвичу за можливість дихати без диму, спиртного, дай бог йому здоров’я і удачі в його житті і роботі. Велике спасибі від ххххххх Валентина.


 

15 січня 2015

Александр. Я очень доволен в лечении и выношу большую благодарность Врачу Лобанову Юрию Владимировичу и Лобанову Ивану Юрьевичу.

Большой Земной Уклон Вам!


 

15 січня 2015

Я дуже вдячний лікарю Юрію Володимировичу за своє спасіння від алкоголізму. Зараз у мене все добре в сім’ї і на роботі і зараз я себе почуваю людиною з великої букви.

Я рекомендую всім, хто залежний від спиртного звертатися до цього лікаря.

 


 

19 грудня 2014

Я, ххххххх Ірина, дуже вдячна лікарю Лобанову Івану Юрійовичу за допомогу у відмові від куріння. Почуваюся дуже добре, хай Господь допомагає йому у всіх його справах і дає довгих років життя. Спасибі!!!


 

05 грудня 2014

Я вдячний Івану Юрійовичу за допомогу в позбавленні залежності від куріння.
62 роки, Миколай, Хорольський р-н.


 

03 грудня 2014

Андрій, 44 роки, Оржицький р-н.
Щиро вдячний Юрію Володимировичу та Івану Юрійовичу за їх труд, не працю, а саме «труд», дякуючи якому і їх умінню повертати людей в справжнє, життєве русло.
На світ родився заново.
Щиро вдячний!
Здоров’я Вам і довгих років плідної праці!


 

28 листопада 2014

Спасибо большое доктору! Живу полной жизнью! Желаю Юрию Владимировичу долгих лет жизни.


 

06 листопада 2014

Я житель м. Зінькова Полтавської області. Мені 32 роки. Три роки тому, а це був 2009 рік, я лікувався від алкогольної залежності, у Івана Юрійовича, терміном на 2 роки.
За цей час я почав жити повноцінним життям. Зараз я знову пацієнт Івана Юрійовича, для себе вирішив питання з алкоголем вирішити на все життя.


 

29 жовтня 2014

Я, ххххххх Л.И., очень благодарна Ивану Юрьевичу, благодаря его усердию, большой душе, и профессионализму я начинаю быть человеком, а не загнанным зверьком. Благодарна всему персоналу амбулатории, кроме улыбки, добрых слов, поддержки я здесь не видела. Благодарна Богу за то, что я узнала этих людей, которые в трудную минуту поняли, приняли и помогли мне. Желаю им здоровья, благополучия их семьям. Да Храни их Господь!


 

30 січня 2014

Я, ххххххх О.О., вдячний лікарю Лобанову Ю.В. за його допомогу мені у можливості позбутися алкозалежності. Методи його лікування ефективні та діють на протязі тривалого часу. Я вдячний йому за допомогу.


 

18 жовтня 2014

Я дуже вдячний Івану Юрійовичу за оказану мені допомогу, яка зробила моє життя набагато кращим.


 

19 вересня 2014

Я дуже щиро вам вдячний за здоров’я.


 

12 червня 2014

Я дуже дякую, що мені помогли зберегти здоров’я і дуже вам вдячний.


 

02 квітня 2014

Я дуже вдячний вам. Спасибі, що ви є і допомагаєте людям.


 

22 січня 2014

Я вдячний лікарю за те, що допоміг позбавитися від залежності, і що я почуствував себе людиною. Велике вам спасибі. ххххххх М.В.


 

10 січня 2014

Я очень доволен и благодарен тем людям, которые с нами работают и помогают вернуть нас к нормальной жизни. Спасибо вам большое! ххххххх О.М.


 

11 грудня 2013

Я дуже вдячна лікарю! Одразу не відрилося, що мені допоможе, але зараз рекомендую всім, хто хоче позбавитися звички. В сім’ї у мене все стало добре. Я стала відчувати себе справжньою жінкою.
Майже три роки я не палю.