Про нас

«Мой метод не требует длительного пребывания в стационаре. Сеанс лечения продолжается 2-3 часа. Метод наиболее эффективный, о чем свидетельствуют многочисленные письма лиц, избавившихся от склонности к алкоголю».
А.Р. Довженко

Амбулаторія анонімного лікування з наркології надає якісне лікування хвирим на алкоголізм та тютюнопаління за допомогою гіпнозу методом О.Р. Довженка. Лікування проводиться без застосування фармацевтичних препаратів, ін’єкцій та хірургічних імплантантів (“підшивок”). Пріоритетним є уважне ставлення до пацієнта, індивідуальний підхід до кожної ситуації, проведення ефективного лікування з подальшим збереженням відповідальності та контакту лікар-пацієнт.

Амбулаторія працює з 1989 року. Згідно з проведеними дослідженнями, лікування в амбулаторії виявилось успішним в 93,7% випадків. Цьому сприяє застосування емоційно-стресової психотерапії за методом О.Р. Довженка та накопичений досвід роботи. Акцент ставиться не на кількості прийнятих пацієнтів, а на якості надання допомоги. В амбулаторії проводиться робота в широкому спектрі як з людьми, що страждають на алкоголізм, тютюнопаління, так, за необхідності, з їх родинами, родичами, знайомими.

Медична допомога є виключно анонімною та добровільною.

В амбулаторії працює фахівець з когнітивно-поведінкової психотерапії, психотерапевт, який надає професійну допомогу людям з різними емоційними, психологічними проблемами та проблемами у стосунках. Метод когнітивно-поведінкової терапії є найбільш визнаним у всьому світі як один з найефективніших методів психотерапії, він має сотні наукових досліджень ефективності та є методом першого вибору при лікуванні багатьох проблем, зокрема депресії, панічних атак, страхів та інших.

Звертайтесь!